Przyciemnianie szyb

Zrobione! OPIS

Przyciemnianie szyb ma wiele praktycznych zastosowań. Pozwala na zachowanie prywatności, zmniejsza ilość promieni słonecznych w aucie, co może być szczególnie szkodliwe w przypadku dzieci, wpływa na bezpieczeństwo jazdy oraz utrzymuje tapicerkę w lepszym stanie.

Wszystko to powoduje, że nasze działania w tym obszarze są niezwykle szczegółowe. Działamy na certyfikowanych foliach oraz przyciemniamy szyby zgodnie z obowiązującymi normami. Posiadamy folie o różnym stopniu przyciemnienia. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a możesz być pewien, że Twoje szyby są w dobrych rękach.

Zrobione! NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

Najważniejszym wyborem, jaki będzie należał do Państwa jest stopień przyciemnienia szyb. Im większy stopień przyciemnienia, tym większa prywatność. Należy pamiętać, że zbyt duży może całkowicie zaburzyć widziany na zewnątrz obraz. Poniższa grafika może Państwu pomóc w dokonaniu odpowiedniego wyboru. Doświadczenie pokazuje, że klienci decydują się na 45% przyciemnienia.

Zrobione! KTÓRE SZYBY?

W świetle polskiego prawa szyba czołowa musi mieć minimalną przepuszczalność światła na poziomie 75 proc., a przednie boczne 70 proc. Należy przy tym pamiętać, że w wielu przypadkach szyby pojazdów są już częściowo przyciemnione i naklejenie folii, choćby o parametrach dopuszczalnych, może spowodować wzrost ograniczenia przepuszczalności do wartości przekraczającej określone wskaźniki. W przypadku pozostałych okien nie obowiązują żadne normy, pod warunkiem że samochód jest wyposażony w dwa lusterka boczne.

 

Zrobione! CZAS REALIZACJI

Wystarczy, że na 3 dni przed planowaną wizytą umówią się Państwo z nami na konkretny termin. Nasz zespół w ciągu godziny przyciemnimy Państwa szyby. Naszych klientów w tym czasie zapraszamy do specjalnie przygotowanego miejsca na kawę/ herbatę i ciastka.

Zrobione! CENA

Usługi zależą od wybranej przez Państwa folii. Folia różni się od siebie trwałością i wytrzymałością. Nasz pracownik doradzi Państwu folię na Państwa potrzeby.
Zwykle całkowity koszt wynosi od 500 do 700 zł za samochód osobowy.

Zdecydowałeś się ?
Inne pytania?

  kontakt@autoklejka.pl
  Sierakowska 26, Łomianki
  +48 692 865 435

Darmowa wycena