O nas

 

W Łomiankach na Sierakowskiej 26 mamy 2 specjalnie przystosowane garaże do oklejania samochodów.

W pierwszym z nich oklejamy tylko i wyłącznie samochody osobowe. Do drugiego mogą wjechać również większe samochody dostawcze. Dla każdego mamy miejsce 🙂

Nasi aplikatorzy są specjalistami w swojej dziedzinie. Warunkiem współpracy lub przyjęcia do współpracy jest potwierdzone minimum 5letnie doświadczenie. Dbamy o to, aby wszystko, co robimy było zrobione porządnie.

Wystarczy telefon. Nasz konsultant dowie się od Państwa następujących szczegółów:

  • Marka i Model auta
  • Preferowany termin oklejania
  • Kolor i rodzaj folii
  • Stopień przyciemnienia w przypadku przyciemniania szyb

Oczywiście, nasza siedziba jest otwarta dla każdego. Przed wykonaniem usługi nasz konsultant zadzwoni do Państwa i poinformuje o czasie wykonywania zamawianej usługi.

W czasie oczekiwania na odbiór samochodu mogą Państwo skorzystać ze specjalnej strefy odpoczynku w naszej firmie. Mamy filmy książki, a także poczęstujemy ciastkami i owocami. Otrzymają Państwo również zimne lub gorące napoje.

Udostępnimy Państwu również sieć WiFi. Mamy nadzieję, że w czasie wykonywania usługi poczują się Państwo komfortowo.

Wszystkie formalności załatwiamy w trakcie wykonywania prac lub bezpośrednio po nich. Oczywiście na wzięcie faktury VAT mają Państwo 7 dni od daty wykonania usługi.

Oto nasze formy płatności:

Gotówka
Najprostsza i najczęstsza forma płatności. Za wszystkie wykonane u nas usługi otrzymują Państwo paragonem, który jest potwierdzeniem sprzedaży.

Karta bankowa

Nasza firma dołączyła do współpracy w programie Polska bezgotówkowa. Oznacza to, że przyjmujemy również płatności wszystkimi kartami płatniczymi ( w tym najbardziej popularne: VISA i Master Card). Więcej mogą Państwo przeczytać tutaj.

Faktura VAT - przelew

W przypadku zaufanych klientów (minimum 3 zamówienia lub pewna pozycja na rynku) rozliczenie może odbywać się na podstawie faktury VAT. O wystawieniu faktury VAT - przelew zawsze decyduje wyłącznie zespół Autoklejka.

W niektórych tylko sytuacjach. Około 15% zamówienie Dzieje się tak, gdy złożone przez Państwa zamówienie jest realizowane bardzo rzadko. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji nasz pracownik od razu poinformuje Państwa o tym fakcie.

Zaliczka wynosi zawsze 30%.

Realizacja i wykonanie

 

Przede wszystkim, auto powinno być czyste i nie być na przestrzeni ostatniego miesiąca woskowane.

W przypadku odpowiedniego użytkowania folia może wytrzymać do 10 lat. Wszystko zależy od wybranej folii, liczby pokonywanych kilometrów i sposobu dbania o folię. Zwykle folia wytrzymuje około 7 lat.

Po wykonaniu usług

 

Zawsze informujemy, co mogą Państwo robić, a czego nie wolno.  Otrzymują Państwo również podręcznik użytkowania z podziałem na odpowiednie wykonane przez nas usługi.

Podręcznik zawiera polecane do stosowania produkty. Mogą również je Państwo nabyć u nas w siedzibie po preferencyjnych cenach.

Jeżeli skorzystałeś z naszych usług, możesz przystąpić do naszego programu poleceń. Szczegółowy opis programu znajdą Państwo w zakładce:

Więcej informacji

Po przystąpieniu do programu będziesz otrzymywać wynagrodzenie za każde polecenie.

Nasz zespół w wersji elektronicznej wysłał Państwu voucher na oględziny pojazdu. W celu umówienia się prosimy o telefon i umówienie się w okresie wskazanym na voucherze.

Prosimy również nie usuwać wiadomości przed przyjazdem na oględziny.

W przypadku odpowiedniego użytkowania folia może wytrzymać do 10 lat. Wszystko zależy od wybranej folii, liczby pokonywanych kilometrów i sposobu dbania o folię. Zwykle folia wytrzymuje około 7 lat.

Darmowa wycena